Депортація

SIS means – Schengen Information System

Скасування депортацій, видалення та запит в базу SIS.

Ми вже багато разів успішно домагалися скасування депортації з країн Європи. Ми допомогли позитивно вирішити також і питання в’їзду в Євросоюз вже сотням наших співгромадян і Вам допоможемо обов’язково. Ми можемо відновити ваше право на перебування в ЄС, навіть якщо вам невідома причина заборони.

Наш багаторічний досвід і професійна співпраця з нашими закордонними партнерами, в даному напрямку, дозволяють нам застосовувати наші професійні знання, використовуючи найбільш ефективні методи захисту ваших прав та інтересів.

Система SIS (Шенгенська Інформаційна Система) – спеціальна закрита база, в якій зберігаються дані про осіб, які порушили правила в’їзду в одну з країн Шенгенської угоди, що знаходяться в розшуку, зниклих безвісті, також тут надана інформація про загублені або підроблених закордонних документів.

Запит в SIS має право зробити будь-яка людина, підозрюючи, що його дані знаходяться в даній системі.

Сама процедура може викликати деякі складності. Тому ми рекомендуємо зробити запит в систему SIS за допомогою професіоналів центру візової підтримки LeadVisa .

Залежно від того, які правила перетину кордону або перебування в шенгенській державі були порушені, дається заборона на в’їзд в будь-яку країну Шенгенської угоди або тривалістю 1,2, 3, 5, 10 років або довічне заборона.

Як зробити запит в СІС (SIS)?
Отримати достовірну інформацію з даної системи не так-то й просто. Одна помилка в заповнених документах, і про перевірку по SIS не може бути й мови. Щоб уникнути неприємних моментів перед запитом, звертайтеся до нас юристів, які мають колосальний досвід в даному питанні.

Саме центр візової підтримки LeadVisa, готове запропонувати Вам свою допомогу і підказати, як перевірити себе в базі SIS.
Неправильно оформлені документи, можуть бути причиною відмови в наданні будь-якої інформації, пов’язаної з системою SIS.
Щоб уникнути будь-яких ситуацій, які дозволяють отримати необхідні дані, в першу чергу проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями в даній сфері.

Наші менеджери LeadVisa досить давно стикаються з різними проблемами наших співвітчизників, які стосуються записів в Шенгенській базі даних. Їх досвідченість дозволяє правильно підказати подальший напрямок дій людини, яка звернулася за допомогою. Будемо раді допомогти зробити правильне оформлення запиту.

Мета компанії LeadVisa – вивести скасування депортацій та послуги візової підтримки на новий рівень.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Обов’язкові поля позначенні *