Про нас

Візова агенція LeadVisa

Скасування депортацій, видалення та запит в базу SIS.

Ми вже багато разів успішно домагалися скасування депортації з країн Європи. Ми допомогли позитивно вирішити також і питання в’їзду в Євросоюз вже сотням наших співгромадян і Вам допоможемо обов’язково. Ми можемо відновити ваше право на перебування в ЄС, навіть якщо вам невідома причина заборони.

Наш багаторічний досвід і професійна співпраця з нашими закордонними партнерами, в даному напрямку, дозволяють нам застосовувати наші професійні знання, використовуючи найбільш ефективні методи захисту ваших прав та інтересів.

Працевлаштування за кордоном

Безліч людей бажає працювати на високооплачуваній роботі. І це зовсім не дивно, адже всі хочуть жити добре і гідно. Ну як же цього добитися в нашій країні? Жаль, далеко не кожен може влаштуватися на хорошу роботу в Україні. Отже, багато хто вирушає працювати в Європу. Це відмінне рішення. У країнах Європи може влаштуватися працювати кожен з вас. Там є безліч вакансій як для жінок, так і для чоловіків. Крім того, влаштуватися на роботу може навіть студенти . Отже, у вас буде відмінна можливість заробляти непогані гроші, працюючи в розвиненій країні.

Для того щоб у вас була реальна можливість заробляти непогані гроші у країнах Європейського Союзу, вам обов’язково потрібен супровід. Супроводжувати вас має спеціальна агенція. Ми вам радимо обирати лише кращих, оскільки є великий ризик, що вас обдурять. А перевірені агентства точно допоможуть вам пройти весь шлях и будуть супроводжувати на протязі усієї поїздки. Також вони можуть вирішити будь-які ваші проблеми и всі питання. Тож ми вам радимо звернутися до справжніх професіоналів своєї справи.

Переваги співробітництва з нами

Серед основних переваг співробітництва з нами можна виділити наступні моменти:

  • Досвід. Наша компанія володіє великим досвідом в даній сфері. Дуже багато років роботи у нас є за плечима. Крім того, наші спеціалісти мають достатньо великий рівень кваліфікації. Вони його регулярно підвищують за допомогою різноманітних курсів. Ми вам гарантуємо професіоналізм.
  • Повний супровід. Наші спеціалісти самостійно зберуть всі необхідні документи, а також допоможуть все оформити. Ми вам підсмажимо, що саме вам необхідно підписати, а також, які папери вам слід принести.
  • Юридичний супровід. Ми вам гарантуємо повний юридичний супровід на протязі всієї поїздки. Тож ви можете навіть не хвилюватися про своє працевлаштування.

Як ви вже зрозуміли, вам не обійтися без допомоги досвідчених спеціалістів.

Переваги роботи в Європі

У тому випадку, якщо вас цікавить робота закордоном для студентів, то вам обов’язково потрібно знати про величезних плюси такої роботи. Їх насправді чимало. Ті, хто вже працював в таких країнах, з ними детально ознайомилися. Ми пропонуємо вам розглянути кілька переваг роботи в країнах Європи. Отже:

  1. Заробітна плата. Це один з основних плюсів. У вас буде можливість заробляти непогані гроші, працюючи просунута і розвинений країні. Крім того, якщо ви себе добре проявить, то у вас буде можливість отримати підвищення. Отже, ви зможете заробляти ще більше грошей.
  2. Дозвіл на проживання. Дуже багато людей бажають залишитися жити в країнах Європи. І це відмінне рішення. До того ж у вас тепер є така можливість. Адже ви можете отримати посвідку на проживання. Для цього необхідно дотримуватися певних правил, про які вам розкажуть в спеціальній конторі.
  3. Можливість жити в розвиненій країні. Це один з основних плюсів для багатьох. На час роботи ви будете жити в розвинутій і просунутій країні. Це відмінний шанс для вас. Більшість людей прагнуть до цього все життя, а у вас є така можливість прямо зараз.

Як бачите, існує величезна кількість плюсів для роботи в Європі.

Європейські вакансії

На сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних вакансій, які можуть надати нам європейці. У вас буде можливість вибрати будь-яку з них. Є вакансії чисто для чоловіків, для жінок, а є універсальні. Отже, ви зможете вибрати те, що побажаєте. Насправді вакансії можна підібрати для представників будь-якої статі. У вас буде відмінна можливість працювати там, де ви тільки побажаєте і непогано заробляти.